Klimatizácie do bytu a kancelárií

Svet sa kvôli klimatickým zmenám dlhodobo otepľuje, a tak sa ochladzovanie interiéru postupne stáva nevyhnutnosťou. KLIMANIA má riešenia pre príjemné a pohodové chladenie. Ponúkame široký sortiment klimatizačných riešení renomovaných značiek, ktoré vám zabezpečia maximálny komfort za akýchkoľvek podmienok. Pôsobíme na západnom Slovensku, kde zabezpečujeme komplexné poradenstvo, montáž a servis klimatizačných jednotiek. Spoľahnite sa na nás – naše dlhoročné skúsenosti, profesionálny prístup a klimatizácie najvyššej kvality vás (ne)nechajú chladnými!

Ako postupujeme

Obhliadka

Obhliadku produktov máte možnosť vykonať osobne. Samozrejme, ponúkame aj obhliadku z pohodlia domova. To môžete absolvovať jednoducho pomocou fotiek, pôdorysu alebo prostredníctvom rôznych projektov. V prípade, že vám niečo nebude jasné, neváhajte si u nás rezervovať termín a prídeme spoločnými silami na riešenie, ktoré bude pre vás ako stvorené.

Poradenstvo a výber produktu

Záleží nám na tom, aby bol zákazník spokojný za každých okolností. Z tohto dôvodu sa vždy zohľadňujú technické požiadavky zákazníkov a objektov. Taktiež pripravujeme cenové ponuky tak, aby boli čo najviac našité na mieru našich zákazníkov. Samozrejme, kvalita, výkon a cena sú v absolútnej rovnováhe.

Montáž a inštruktáž

Po schválení cenovej ponuky nasleduje samotná montáž. Samozrejme, tá sa vykonáva aj po vytvorení konkrétnej objednávky. Záleží nám na tom, aby sa naši zákazníci cítili komfortne. Aj z tohto dôvodu sa termín dohodne vždy so zákazníkom, podľa jeho preferencií. Na termín nemusíte dlho čakať. U nás ho dostanete zvyčajne už 1 – 3 týždne od objednania!

Ročná údržba a servis

Údržbu každej jednotky je potrebné vykonávať aspoň raz do roka. Nemusíte mať obavy, že na to zabudnete. Začiatkom každého roka rozposielame naším zákazníkom newslettery, ktoré vám všetko pripomenú. Taktiež si máte možnosť cez nich vytvoriť objednávku. V prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kontaktovať. Naši pracovníci vám bezodkladne so všetkým pomôžu.

Zaujala vás naša ponuka? kontaktujte nás a radi vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru.

Vyžiadať cenovú ponuku

Blog

Všetko čo vám môže pomôcť pri výbere vhodného zariadenia
si nájdete na našom blogu.

Národný projekt Zelená domácnostiam v roku 2024 pokračuje ďalej. Ak Vám nie je celkom jasné v akej podobe, prčítajte si náš článok alebo nás neváhajte kontaktovať. Nový projekt Zelená domácnostiam prináša možnosť získať dotáciu na inštaláciu zariadení využívajúcich obnoviteľné zdroje …

Zobraziť viac

Pokuľháva vašej klíme výkon a musíte ju často nechať pozrieť servisným technikom? Možno je to čas na obstaranie novej klimatizácie! Kvalitná klíma, ktorej sa dostáva pravidelný servis, by mala bez problémov vydržať desať až pätnásť rokov. Práve časté opravy klímy patria …

Zobraziť viac

Klimatizácia, rovnako ako každé iné technické zariadenie, si zaslúži pravidelnú údržbu. Vďaka nej máte istotu, že funguje efektívne a ekonomicky, jednoducho, že robí presne to, čo má. Väčšina kvalitných klimatizačných jednotiek okrem chladenia či ohrievania zároveň vzduch čistia, nakoľko obsahujú aj …

Zobraziť viac
Aktualizácia…
  • Žiadne produkty v košíku.
shape1 shape2
Prejsť na panel nástrojov